December 1, 2021 07:08
Магазин

Дебра Месинг се извини за твитoт за Ким Кардашијан: Немав намера да ја тролам

Актерката Дебра Месинг се извини за твитот во кој навидум го критикува именувањето на реалити-ѕвездата Ким Кардашијан за водител на саботното шоу „Сатрдеј најт лајф“.

Додека многу корисници на Твитер ја обвинија Месинг (53) дека ја тролува 40-годишната инфлуенсерка прашувајќи зошто е избрана за водителка на популарното шоу, таа појасни дека немала таква намера.

За време на гостувањето кај Тамрон Хол, актерката објасни дека никогаш не ѝ било цел да ја трола мајката на четири деца, пред да се извини на секој што погрешно ја разбрал.

„Никогаш не сум имала таква намера. Таа е феномен. Мислам, знаете, таа е културна икона “, објасни Месинг.

Како фан на долгогодишното саботно шоу на Ен-би-си, актерката од „Вил и Грејс“ истакна дека пораснала со „Сатрдеј најт лајф“.

Watch anime online for free at AnimeTV kisa anime tv

AnimeKisa: Origami of Landscape anime episode Full online free at https://animekisa.in animekisa

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

Website https://kissanime.mx: Watch Genshiken OVA (Dub) kissanime Episode 3 legend of korra kissanime

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD