November 11, 2019 23:53
Магазин

Дебакл: По првите шест епизоди откажани другите сезони на римејкот на „Беверли Хилс 90201“

Иако сите очекуваа повеќе сезони, римејкот на популарната тинејџерска серија од 90-тите останува ограничена на само една сезона, објави телевизијата Фокс. Откажувањето на новите сезони најмногу го растажи актерите кои се вратија во полн состав,освен починатиот Лук Пери.

Носталгичниот кам-бек во 1990 година беше најавен летоска кога беше објавен првиот трејлер за тинејџерската сапуница „Беверли Хилс 90201“. Фановите на оваа серија беа возбудени од враќањето на нивните хероите на малите екрани, исто како што актерите кои се вратија како возрасни ликови во серијата.

Сепак, рејтингот на серијата не го задоволи, па по првите шест епизоди од првата сезона, понатамошното снимање беше откажано.

Нови вести

Неизвесно е дали ќе се одржи концертот на Енрике Иглесијас во Загреб

Igor

Бил Гејтс признава дека задоцнил со Windows Mobile, оставајќи му го пазарот да го освои Android

Igor

Девојката на Кијану Ривс ја споредуваат со Хелен Мирен

zane