November 28, 2021 06:12
Магазин

Двејн Џонсон се согласил да глуми во „Судбината на бесните“ само ако Вин Дизел не е до него

Двејн Џонсон се согласил да глуми во „Судбината на бесните“ (The Fate of the Furious), осмиот дел на една од најуспешните филски саги „Брзи и бесни“, само ако не мора да се појавува во исти сцени со Вин Дизел.

Двете sвезди, наводно, имале вербални конфликти и меѓусебна нетрпеливост додека работеле на франшизата „Брзи и бесни“, а Двејн откри дека направил сè за да избегне „драма“ за време на снимањето на филмот во 2017 година.

„Сакав да се воздржам од драма. Мислев дека така е најдобро. За секого,“ рече тој.

AnimeFreak Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animeflix.nl: Watch High School DxD (Dub) animeflix Episode 12 animeflix my hero

https://animekisa.in anime

AniWatch: Alice or Alice anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro anime sites

Watch anime online for free at 4Anime 4anime kakegurui