December 9, 2021 02:51
Хроника

Двајца силувале малолетничка во Скопје

Малолетно девојче со привремено живеалиште во Скопје било силувано од страна на две лица.

Според информациите, за случајот во полицијата алармирала В.С.(39) од Скопје.

Таа пријавила дека завчера околу 21 часот С.С. и Д.Н. извршиле обљуба врз девојчето.

Од МВР велат дека преземаат мерки за расчистување на случајот.

animes online. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]

AnimeDao DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO Episode 6

english anime My Hero Academia

AnimeDao That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

AnimeDao Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation