January 20, 2022 15:11
Uncategorized

Двајца прилепчани тешко повредени со автомобил излетале од патот

На 15.01.2022 во 04.00 часот било пријавено дека на регионалниот пат Прилеп-Крушево, пред с.Славеј, патничко возило „опел тигра”, со прилепски регистарски ознаки, управувано од В.Ј.(20) од Прилеп, излетало од патот. Во несреќата сопатникот Х.Н.(20) од Прилеп се здобил со тешки телесни повреди, а возачот со телесни повреди, констатирани во Општата болница во Прилеп. Извршен бил увид од увидна екипа од Полициската станица Прилеп.

anime websites. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

aniwatcher The Rising of the Shield Hero (Dub)

aniwatcher app JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

Hunter x Hunter (2011) Episode 139

Attack on Titan Final Season (Dub) Episode 16

Black Clover (Dub) Episode 168