Хроника

Двајца полицајци повредени, со „дастер“ удриле во паркирано комбе на Деве Баир

Полициско возило синоќа удрило во паркирано комбе во близина на терминал на граничниот премин Деве Баир. Во инцидентот повредени се двајца полицајци.

Според информациите од МВР, комбето со турски национални ознаки било паркирано од С. А. (63) од Р. Турција кога во него удрило полициското возило „дачија дастер“.

Двајца полициски службеници добиле телесни повреди, констатирани во Здравствниот дом во Крива Паланка. Извршен е увид.

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

Attack on Titan (Dub)

AniWatch JUJUTSU KAISEN (Dub) Episode 20

AniWatch Attack on Titan Season 3 Part 2

anime to watch Dragon Ball Super (Dub)