February 23, 2019 08:31
Македонија

ДА ПОМОГНЕМЕ: Исчезна скопјанец – ако го видите веднаш јавете се на овие броеви

Исчезна скопјанец – ако го видите веднаш јавете се на овие броеви

Човекот од фотографијата е изгубен, пати од деменција, а неговото семејство моли за помош.

Изгубен е во Скопје, ако го видите контактирајте ги броевите.

Related posts

Шаторите на „Македонија блокира“ тргнати од Жена парк

24news

СДСМ: ВМРО-ДПМНЕ на оглас го бара “јунакот” кој ќе тргне по антизападните стапки на Груевски, Мицкоски и Иванов

Valentina

ВЛАДАТА ЌЕ ПРОДАВА ДРЖАВНО ЗЕМЈИШТЕ ПО 70 ДЕНАРИ ЗА КВАДРАТ

24news