January 24, 2022 16:36
Магазин

Данијела Мартиновиќ првпат се огласи за раскинувањето со Петар Грашо: „Тоа е едно убаво минато“

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за раскинувањето на 24 годишната љубовна врска со колегата Петар Грашо.
За хрватскиот магазин „Глорија“, Данијела наведува дека прекинот бил неизбежен.
-Не можете да го избегнете моментов кој е неизбежен, изјавила пејачката која за врската со Грашо додала дека е „убаво минато“.
По раскинувањето Петар Грашо стапи во врска со 15 години помладата Хана Хуљиќ, ќерка на музичарот Хончи Хуљиќ.

anime sites. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

animefreaks website Attack on Titan

AnimeFreak Naruto: Shippuden Episode 497

AnimeFreak Bleach (Dub) Episode 362

english anime AnimeFreak Hunter x Hunter (2011) (Dub)

AnimeFreak Hunter x Hunter (2011)