June 28, 2022 23:56
Македонија

Данела Арсовска е иста како Мицкоски, молчи за Груевски

Данела Арсовска цел ден не одговора дали таа е градоначалникот кој комуницирал со Никола Груевски. Данела е иста како Христијан Мицкоски, таа молчи за Груевски.
Осудениот криминалец во бегство Никола Груевски самиот објави дека е во редовна комуникација со градоначалници од редовите на ВМРО-ДПМНЕ.
Очигледно е дека оваа партија и натаму е контролирана од Будимпешта,  очигледно е дека дури и градоначалници му реферираат на Груевски.
ВМРО-ДПМНЕ е партија која не се менува, неработењето и трошењето пари на партиски вработувања од страна на градоначалниците од ВМРО-ДПМНЕ е доказ дека оваа партија нема намера да се помести од режимската матрица.

nạp go88 không nhận được tiền Chơi ngay Game Bài Go88 có tặng code tân thủ 2022 go88 không rút được tiền

sunwin của tùng vàng sunwin healthcare private limited sunwin apk ios