Македонија

Груби: Ви благодарам претседателе, ви благодарам на сите

Првиот вицепремиер и министер за политички систем и односи меѓу заедниците, Артан Груби кој во новата влада ги задржа истите позиции како и во претходната, по изгласувањето на новата Влада на Фејсбук сподели фотографија со лидерот на ДУИ, Али Ахмети и напиша :

„Ви благодарам претседателе , ви благодарам на сите“!

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

animes online Boruto: Naruto Next Generations

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 10

AnimeHeaven Ranking of Kings Episode 7

watch anime Dragon Ball Super (Dub)

english dubbed anime AnimeHeaven The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

tải go88