October 18, 2021 12:49
Спорт

Гробари се истепаа помеѓу себе и го пцуеја Вучиќ на прошталниот меч на Величковиќ (ВИДЕО)

Натпреварот меѓу Партизан и Анадолу Ефес требаше да биде празник на кошарката и достоинствен начин да се испрати во кошаркарска пензија довчерашниот капитен на тимот Новица Величковиќ.

Место тоа, го одбележаа инциденти на трибините од белградска Арена. Спектаклот е прекинат поради тепачка меѓу две фракции навивачи на Партизан. Сето тоа се случи во второто полувреме, па мораше да интервенира полицијата.

Во натамошниот дел од натпреварот, остатокот од присутните во Арена ги исвиркуваа навивачите кога тие ќе се обидеа да тргнат со скандирање.

TwistMoe Watch english anime Online in HD for FREE

Watch Mouryou no Hako: Chuuzenji Atsuko no Jikenbo - Hako no Yurei no Koto Episode Full

Website https://animeflv.uk: Watch Shakugan no Shana: Koi to Onsen no Kougai Gakushuu! (Dub) animeflv Episode Full devilman crybaby animeflv

Watch anime online for free at AnimeKisa anime online

Gamevn: http://gamevn.com/members/kissanimemx.1765718/

Lovesolutions431 xobor: http://lovesolutions431.xobor.com/u2935_gogoanimelol.html