January 27, 2021 11:28
Хроника

Гркинка починала во Битола

На 12.01.2021 во 19.40 часот во СВР Битола било пријавено дека во куќа во Битола била пронајдена почината К.Г.(87) од Република Грција, со привремен претстој во Битола.

Од лекар на Итна медицинска помош била констатирана смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото било предадено на обдукција.

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? III Episode 12 at website https://animeplanet.cc goblin slayer anime planet

Watch Hunter x Hunter (Dub) Episode 141 (https://funimationfree.com/m/eYZp/ep-141) at Funimation funimation price