January 21, 2022 11:15
Македонија

Граѓани положуваат цвеќе пред македонската Амбасадата во Софија

Пред македонската Амбасада во Софија граѓани положија цвеќе во знак на сочувство за загинатите граѓани во трагичната автобуска несреќа што се случи синоќа во Бугарија, во којашто загинаа најмалку 45 лица, јави дописникот на МИА од Софија.

Младите девојки, коишто го положија цвеќето, не сакаа да ги кажат своите имиња, само рекоа дека тоа го прават заради сочувство бидејќи знаат колкава е тагата на семејствата на загинатите во несреќата.

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Naruto Episode 215

watch animes GoGoAnime Redo of Healer

anime sites Attack on Titan (Dub)

anime gogo GoGoAnime Record of Ragnarok

goanime pe GoGoAnime Naruto (Dub)