October 17, 2021 18:26
Свет

Градоначалникот на Алабама: Хомосексуалците треба да се убијат

Градоначалникот на американската сојузна држава Алабама, наводно, на својата страница на Фејсбук повика на убивање на хомосексуалците, за веднаш по објавувањето да го избрише овој статус, објави „Би-би-си“.

Марк Чамберс во контроверзниот пост ги стави во ист кош „хомосексуалците” и „трансвеститите” со „убијците на деца” и „социјалистите”.

Website https://animebee.to: Watch DNA² OVA (Dub) animebee Episode 3 anime online

Animepahe Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real

4Anime: Panty & Stocking with Garterbelt (Dub) anime episode 13 online free at https://4anime.biz 4anime anime

Muckrack: https://muckrack.com/gogoanimebe

Forum cs-cart: https://forum.cs-cart.com/user/152703-gogoanimebe/