April 20, 2021 12:43
Живот

Градежна компанија Итно има потреба од плочкари и молери минимална плата 36.000 денари

Градежната компанија Баниса Иншаат распиша оглас за вработување во кој нагласува дека итно има потреба од ангажирање на плочкари и молери кои со работа можат да започнат веднаш на објект во Скопје.

Од компанијата им порачуваат на заинтересираните работници со стручен профил плочкари и молери да се јават во Баниса Иншаат на 072 265 237 и да достават пријави со краток професионален профил на e-mail: [email protected]

-Искористете ја можноста за работа и заработка во потврден градежен бренд, порачуваат од компанијата.

Платена содржина

AniWatch anime stream: Watch SK8 the Infinity (Dub) Episode 6 (https://aniwatch.pro/m/aWNa/ep-6)

4Anime 4anime hunter x hunter: Dragon Ball (Dub) (https://4anime.biz/m/MXP) Episode 153