July 17, 2019 13:09
Живот

Го стави своето старо и болно куче во базен – тоа што се случило ќе ве расплаче

Го стави своето старо и болно куче во базен – тоа што се случило ќе ве расплаче

Терапијата со вода прави чуда за луѓето ширум планетата. Кејн е хаска која со премногу грижливиот сопственки кој верувал во терапијата со вода ќе му го врати здравјето на својот миленик. Инаку задните нозе на Кејн се преслаби да се движат. Исто така премногу е стар за операција.
Цело време, Кејн трпи болки. Лековите помагаат но привремено. Неговиот сопственик решил да не се откажува од својот најдобар пријател. Па се обидел со нешто поразлично.
Одлично е да однесете хаска на пливање. Тоа било едниствна работа која би му помогнала во оваа ситуација. Кејн изгубил од тежината кога влегол во водата, и немал притисок на неговите задни нозе кои го болеле.
Погледнете го видеото

 

Нови вести

Најнесреќниот маж на светот: Пајак два пати го гризна за пенисот на исто место!

24news

Мистерија: Двојка грабна девојче, а потоа ги најдоа удавени: Малечката ја бара цела Кина, никој не знае каде е

24news

Рускиот милјардер ја пронашол мртва својата ќерка во Лондон: Новата дрога талентираната виолинистка ја плати со животот

24news