August 21, 2019 12:11
Хроника

Го каснало куче додека возел велосипед на плоштад

Скопјанец би каснат од куче додека возел велоиспед на плоштадот во главниот град. Како што информира МВР, синоќа во 20,15 часот во Полициската станица Центар Н.С.(25) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 11,00 часот додека возел велосипед, на плоштад Македонија бил каснат од куче скитник во пределот на десната нога.

Нови вести

Мотоциклист тешко повреден по пад од мотор

Daniela

Уапсен дилер на кокаин

Daniela

Двајца повредени во сообраќајка во Охрид

Daniela