December 6, 2019 19:05
Магазин

Го исполнила предизвикот на фановите и се фотографирала топлес покрај автопат

Го исполнила предизвикот на фановите и се фотографирала топлес покрај автопат

Инстаграм ѕвездата повторно ги оставила своите фанови без здив откако го исполнила нивниот предизвик и се фотографирала топлес покрај автопат.

Даниели Ајала, мејкап артист и инфлуенсерка со повеќе од 1,6 милиони следбеници, одлучила да отпочне предизвик на својот Инстаграм профил. Секоја недела, 25-годишната Ајала добива разни предизвици од своите фанови, а таа го исполнува оној кој ќе добие најмногу лајкови.

Оваа недела, фановите од неа побарале таа да ги покаже своите гради покрај автопат, а таа им ја исполнила желбата. Во текот на неделата, фотографијата добила повеќе од 210 илјади лајкови.

Нови вести

Дресот на Пеле од неговиот последен натпревар за Бразил, продаден за 30.000 евра

Igor

Одбележани патрониот празник и 75 години од основањето на НУБ „Св. Климент Охридски”- Скопје

Igor

Фарбите за коса го зголемуваат ризикот од рак на дојка

Igor