January 17, 2021 06:15
Македонија

Го исвиркаа Мицкоски на вечерашниот протест

Дел од присутните на вечерашниот протест во организација на ВМРО-ДПМНЕ, го исвиркаа лидерот Христијан Мицкоски.

Кога тој излезе на импорвизираната бина,  и им посака добро вечер на присутните, започнаа да се слушаат свирежи. Свирежите траеја и кога тој го почна говорот.

Дел од пристуните пак, го поздравија Мицкоски со скандирање на неговото име.

Watch One Piece (Dub) Episode 632 (https://animeheaven.pro/m/zDN/ep-632) at website https://animeheaven.pro animeheaven hunter x hunter

By the Grace of the Gods (https://crunchyrollfree.com/m/zodo) Episode 12 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll free premium account 2020