October 26, 2021 01:38
Хроника

Гостиварка паднала од тераса

Гостиварката Е.Р.(35) вчера паднала од тераса.

„Таа е пренесена на ургентно одделение во Медицински центар Гостивар, каде што ѝ биле констатирани тешки телесни повреди“, велат од МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Website https://animebee.to: Watch Hatenkou Yugi animebee Episode 10 anime websites

AniWatch Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animeflv.uk: Watch Isekai Cheat Magician: Yoiboshi no Matsuri to Majutsushi animeflv Episode Full online anime

AnimeDao: Samurai Girls anime episode 12 online free at https://animedao.nl anime sites

Animeflixnl simplesite: http://animeflixnl.simplesite.com/

8tracks: https://8tracks.com/animeflixnl