September 18, 2021 16:01
Хроника

Голема полициска акција во Сингелиќ, 12 лица приведени, меѓу нив и полицаец

Голема полициска акција се спроведува од рано изутрината во Сингелиќ и на други локации,  за апсење на лица вмешани во трговија со дрога и оружје, потврдуваат за МИА извори блиски до истрагата.

Според изворите од истрагата приведени се 12 лица, а меѓу нив и еден полицаец. Од МВР потврдуваат дека има акција и дека таа се уште во тек, а информации најавуваат откако акцијата ќе заврши.

WCOStream Watch anime online, English anime online HD

AnimeFreak Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeHeaven: Kagaku Ninja-tai Gatchaman (Movie) anime episode Full online free at https://animeheaven.pro weathering with you animeheaven

AnimeDao: Blue Dragon: The Seven Dragons of the Heavens anime episode 51 online free at https://animedao.nl animedao softonic

Devpost: https://devpost.com/gogoanimebe

Social msdn: https://social.msdn.microsoft.com/Profile/gogoanimebe