January 24, 2022 21:25
Хроника

Голема полициска акција во Визбегово

Голема полициска акција во моментов се одвива во Визбегово, дознава 24Инфо.

На терен се и специјалните единици на полицијата.

Неофицијално, се врши претрес на имотот на поранешен функционер на политичка партија.

Од МВР засега нема потврда дека се одвива полициска акција.

https://animedao1.com/. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao High School DxD Episode 5

AnimeDao One-Punch Man

AnimeDao To Your Eternity

AnimeDao Record of Ragnarok

watch anime free Fairy Tail (Dub)