September 20, 2021 21:37
Магазин

Гејм, сет и стил…Лејди Гага на час по тенис

Таа никогаш не се плаши да се облече најдобро за било кој тематски настан.

Лејди Гага остана доследна на стилот облечена во бел спортски комплет „Најк“ на тениски терен во северна Калифорнија, каде со момчето Мајкл Полански одиграа партија тенис

35-годишната Оскаровка одлично ја одигра улогата на професионалка во тенис додека упатуваше топчиња над мрежата облечена во бел спортски градник и плисирано здолниште.

 

Гага, чие полно име ѝ е Стефани Џоан Анџелина Германота, делува дека е целосно концентрирана на играта.

Animepahe: Naruto: Shippuuden Movie 5 - Blood Prison anime episode Full online free at https://animepahe.cc online anime

4Anime: Honkai Impact 3 The Animation Shattered Samsara anime episode Full online free at https://4anime.biz bleach 4anime

Website https://wcostream.cc: Watch Locodol wcostream Episode 12 dubbed anime

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

Rohitab: http://www.rohitab.com/discuss/user/147750-gogoanimebe/

Allmyfaves: https://www.allmyfaves.com/animefreakws