February 16, 2019 17:24
Забава

ГАЛЕРИЈА 18+: Протече во јавност новото порно на Северина-пејачката ги откажа настапите

ГАЛЕРИЈА 18+: Протече во јавност новото порно на Северина – пејачката ги откажа настапите

По 14 години Северина повторно ги полни таблоидите на оној начин по кој и стана позната. Имено, во медиумите кружат експлицитни фотографии на кои може да се види пејачката во жешки пози, а на некои од нив си ги допира и интимните делови.
Медиумите од регионот анализираат дека според накитот, може да се определи дека се снимени пред неколку години, а се претпоставува дека нив, на медиумите им ги испратил поранешниот маж на Северина, која пак му ги праќала додека биле во врска.
Северина денеска го откажа закажаниот настап во Германија.

 

 

 

Related posts

Момче од Македонија бара девојка за одмор на Канарски острови

24news

Дубаи го има и највисокиот хотел во светот

24news

Истражување: Колкава е идеалната големина на машкиот полов орган?

24news