Балкан

Вучиќ набавува најсовремени хеликоптери за пожар, ќе го помага регионот

Претседателот на Србија Александар Вучиќ најави дека ќе набават два најсовремени руски х за гаснење на пожар. Станува за моделот „Камов“ кој е познат уште во советско време.

Еден „Камов“ во еден прелет од 5000 литри вода. Тие се најдобри за гаснење на пожар.Со нив ќе можеме да им помагаме на сите во регионот-објасни Вучиќ.

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch The Daily Life of the Immortal King 2nd Season Episode 4

watch subbed anime TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-

My Hero Academia Episode 9

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 26

watch anime free The Daily Life of the Immortal King 2nd Season

tải go88