June 13, 2021 02:14
Свет

Во шпанскиот буџет предвидени 1,01 милијарди евра за вакцини

Шпанскиот буџет за 2021 година предвидува издвојување на 1,01 милијарди евра за набавка на вакцини против коронавирусот.

На шпанската малцинска Влада и требаат повеќе гласови со цел предлог-буџетот да биде изгласан.

GoGoAnime watch anime online: Watch The Promised Neverland Season 2 Episode 5.5 Episode Full

ANIMEFLIX animeflix another: Death Note (Dub) (https://animeflix.nl/m/9N8z) Episode 37