October 16, 2021 13:10
Хроника

Во стан во Велес пронајдена мртва 74-годишна жена

Во СВР Велес синоќа околу 18:00 часот било пријавено дека во стан на ул.„Гемиџиска“ во Велес била пронајдена почината 74-годишната  Г.З.. Екипа на Итна медицинска помош констатирала смрт без траги на насилство, информира Верољуб Додевски портпарол на СВР Велес.

Додевски додава дека по наредба на Јавен обвинител телото на починатата било предадено за обдукција.

Website https://wcostream.cc: Watch Okashina Hotel wcostream Episode Full wcostream cartoons

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animefreak.ws: Watch Lupin the 3rd: The Fuma Conspiracy (Dub) animefreak Episode Full animefreak death note

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Watch Pigtails Episode Full