February 27, 2021 13:59
Балкан

Во Србија евидентирани 2.956 пациенти инфицирани од коронавирусот

Во Србија бројот на ново заразени лица од коронавирусот во последните 24 часа изнесува 2.956 лица од направени 12.054 тестови. Починале 14 пациенти, пренесуваат медиумите кај северниот сосед.

На респираторна машина има приклучемно 153 пациенти.

 

 

Case Closed Episode 998 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll premium reddit

Watch The Hidden Dungeon Only I Can Enter Episode 6 at website https://funimationfree.com. See more funimation subscribe