October 18, 2021 12:04
Балкан

Во Србија евидентирани нови 6. 480 позитивни лица на коронавирусот

Во Србија изминатите 24 часа се направени 21.454 тестови, од кои 6.480 се позитивни на коронавирусот. Според податоците кои се објавени 41 пациент починал како последица од инфекцијата со коронавирусот.

На респиратрорни машини во болниците на целата територија во земјата се приклучени 191 инфицирано лице.

 

Baccano! (https://animeflv.uk/m/woK) Episode 13

4Anime: AHO-GIRL anime episode 12 online free at https://4anime.biz dubbed anime

AnimeTV: Sanctuary anime episode Full online free at https://animetv.cc m2 chia anime tv

Website https://animebee.to: Watch Maetel Legend (Dub) animebee Episode 2 gogoanime

Tthtdn danang: https://tthtdn.danang.gov.vn/web/dichvuseo/home/-/blogs/animeflix?_33

Deviantart: https://www.deviantart.com/animefreakws