August 10, 2022 21:43
Uncategorized

Во Скопје проведени повеќе лица и запленети околу 200 килограми дрога

Во голема полициска акција денеска во Скопје, приведени се повеќе лица, а запленети се и околу 200 килограми марихуана.

Од МВР ја потврдуваат акцијата, која се уште трае, а повеќе детали најавуваат за утре.