November 27, 2021 03:07
Македонија

Во сабота нестабилно време, в недела сончево и топло до 36 степени

Топло, но нестабилно време со пороен дожд, најавува УХМР за денеска попладне и утре. Во недела и понеделник ќе преовладува сончево и топло време со мала до умерена облачност.

Температурата денеска ќе достигне максимални 33 степени. Во деновите од викендот ќе достигне 36, а во понеделник 38 степени.

Од вторник ќе биде ветровито со услови за локален пороен дожд. Дневните температури ќе бидат во интервал од 27 до 36 степени.

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD

KissAnime: Sakamoto Desu ga? Special (Dub) anime episode Full online free at https://kissanime.mx black clover kissanime

https://animetv.cc anime tv demon slayer

Myvidster: https://www.myvidster.com/profile/gogoanimebe

Gogoanimelol weebly: https://gogoanimelol.weebly.com/