January 24, 2022 21:59
Скопје

Во недела повеќе улици на Водно без вода

Поради реконструкција на водоводна мрежа на ул.„Тодор Александров” 38, на 28 ноември (недела), прекинатото водоснабдување ќе имаат корисниците на дел од „Ацо Караманов”, дел од „Караорман”, „Периша Савелиќ”, „Ловќенска” -подулици 3,5,7 ,9 и дел од „Загребска”, вклучително ЈЗУ Болница Козле, претседателските вили и сите дипломатски претставништа на наведените улици, соопштија од ЈП „Водовод и Канализација”.

Како што додаваат водоснабдувањето ќе биде прекинато од 09:00 часот до завршување со активностите.

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

One Piece Episode 1000

animeheaven app BANANA FISH

anime heaven AnimeHeaven Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

AnimeHeaven Record of Ragnarok

anime sites AnimeHeaven Attack on Titan Season 2