July 23, 2021 21:36
Хроника

Во метадонскиот центар во Кавадарци пациент и се закнувал на вработена, а и го оштетил и возилото

Неред  настанал вчера во метадонскиот центар во Кавадарци.

Една од вработените, во полицијата пријавила дека додека била на работното место, дошол Д.Ј. и почнал да ги навредува вработените и со остар предмет им упатил закани. Потоа ја оштетил и шофершајбната од нејзиното возило.

Од МВР велат дека се работи на расчистување на случајот.

AnimeDao Watch english anime Online in HD for FREE. Miss Kobayashi's Dragon Maid (Dub) (https://animedao.nl/m/wbnk) Episode 13

KissAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Hatsune Miku x Tetsuya Nomura (https://kissanime.mx/m/1gwJ) Episode Full

4Anime Watch anime online, English anime online HD. Gaiking III (Dub) Episode Full

KissAnime Anchor: anchor.fm/ kissanimemx