October 26, 2021 00:38
Балкан

Во Косово регистрирани 368 нови случаи на коронавирус

Во Косово од 6.882 направени тестови изминатите 24 часа позитивни на коронавирусот се 368 лица. Почиати биле 14 пациенти како последица од компликации со коронавирусот.

Излекувани во изминатото деноноќие биле 1.382 пациенти со што бројот на активни случаи изнесува 13.473 лица.

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

AniWatch: Future Card Buddyfight Triple D anime episode 51 online free at https://aniwatch.pro free anime

Lupin the IIIrd: Mine Fujiko no Uso (Dub) (https://gogoanime.be/m/2ElN) Episode Full

Website https://animefreak.ws: Watch Noragami Aragoto OVA animefreak Episode 2 dubbed anime

Docs google: https://docs.google.com/presentation/d/1rbnFiDlq2PXoXfpLEI5TqdfQnjUziHgQATRmL_0eCfE/edit?usp=sharing

Pentagonthink: http://pentagonthink.com/members/animefreakws/