June 14, 2021 07:40
Македонија

(Во живо) Прес-конференција на Зоран Заев по конгресот на СДСМ

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев на прес-конференција ќе ги презентира одлуките донесени на 26-от Конгрес на СДСМ, како и на првата седница на Централниот одбор на СДСМ, за избор на раководни органи и тела на партијата.

ANIMEFLIX animeflix black butler: Watch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1 (https://animeflix.nl/m/0e9N/ep-1)

WCOStream wcostream pokemon: Watch Dragon Ball Super (Dub) Episode 101