January 23, 2021 04:49
Македонија

(Во живо) Изјава на Пендаровски по завршувањето на седницата на Советот за безбедност

По завршувањето на седницата на Советот за безбедност, претседателот Стево Пендаровски во 13:50 часот ќе даде изјава за медиумите.

 

 

Watch Black Clover Episode 3 at website https://animefreak.ws anime freak new site

Cells at Work! Episode Full at website https://animeheaven.pro my anime heaven