June 29, 2022 00:28
Балкан Македонија

(Во живо) Заедничка литургија на македонската и на српската црква во храмот Свети Сава

Литургијата на помирување која ја служат српскиот патријарх Порфириј и архепископот Охридски и Македонски, Стефан со архиепископите на двете цркви се одржува во храмот Свети Сава во Белград.

go88 play go88 eilat cách ăn tiền go88

sunwin stevia international