December 7, 2021 04:33
Свет

Во Дубаи запленет кокаин вреден 136 милиони долари

Полицијата во Дубаи заплени половина тон чист кокаин, што вреди 136 милиони долари на нарко пазарот, објави канцеларијата за медиуми во Дубаи.

Во спроведената рација, полицијата уапси едно лице од Блискиот Исток, кое работело како посредник во меѓународен нарко-синдикат, се наведува во соопштението.

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat Episode 3

stream anime online Horimiya (Dub)

gogoanime pro Dragon Ball Z (Dub)

dubbed anime How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

GoGoAnime My Hero Academia Season 3 (Dub)