Балкан

Во Бугарија утре ден на жалост за двете трагедии

Во Бугарија утре ќе биде Ден на национална жалост за жртвите од двете трагедии – пожарот во домот за стари лица и тешката автобуска несреќа на автопатот Струма. Ова во Варна го соопшти вицепремиерот Галаб Донев.

Најмалку 45 лица загинаа во автобуската несреќа, а девет жртви во пожарот во домот.

animes online. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full

Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 152

4Anime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2 Episode 3

4Anime Boruto: Naruto Next Generations

4Anime Josee, the Tiger and the Fish Episode Full

tải go88