January 26, 2021 13:25
Македонија

Во Битолската болница пациенти примаат инфузија, до нив лежат мртовци

На социјалната мрежа Фејсбук се појавија фотографии споделени од страна на профилот Vasco Beleski,  на која што јасно се гледа како додека пациенти примаат инфузија, до нив на креветите има мртовци.

-Овие фотографии се направени во Болница во Битола. Од четири кревети, двајца примаат инфузија , на другите два кревети има два лешеви. Под хитно оставка на министерот Филипче заедно со Заев. Полошото тек доаѓа, пишува тој.

One Piece (Dub) Episode 654 at Crunchyroll crunchyroll premium account reddit 2020

Dr. Stone: Stone Wars Episode 1 at website https://funimationfree.com. See more funimation streaming