Хроника

Во бессознание пронајден маж на улица во Скопје

Онесвестен маж бил пронајден на улица во Скопје, по што бил пренесен на клиника.

„На 13.5.2022 околу 2:05 часот полициски службеници од Полициска станица Бит-пазар на улицата Никола Малешевски го пронашле А.К.(70) од Скопје во бессознание, по што е пренесен во комплексот клиники Мајка Тереза за укажување  лекарска помош.

Увид изврши екипа од СВР Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот“, велат од МВР.

ani watch me. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

ani watch app Tokyo Ghoul

The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 24

dubbed anime DARLING in the FRANXX (Dub)

That Time I Got Reincarnated as a Slime

AniWatch Death Note Episode 34