February 16, 2019 17:29
Свет

Вознемирувачко видео: Скок во базен во Ерменија заврши трагично

Вознемирувачко видео: Скок во базен во Ерменија заврши трагично

Маж од Ерменија се обидел да скокне од покрив во базен, но работата тргнала наопаку.

Снимката која го обиколи целиот свет го покажува човекот како стои на покривот и се подготвува да скокне во базен.

Меѓутоа, кога скокнал, закачил дел од олукот кој се скршил под неговата тежина, а потоа тој го промашил базенот и паднал со стомакот и со лицето надолу право на бетон.

Удрил толку силно со главата што се чини дека останал во бессознание. На снимката се гледа како неговите пријатели трчат да видат како е.

Не е познато каде точно е направена оваа снимка, ниту какви повреди претрпел човекот.

Related posts

Поранешниот лидер на Каталонија треба да плати казна 5 милиони евра поради референдумот

Igor

Санчез: Како опозиционер бев со Рахој поради Каталонија

Igor

Турски воени авиони 110 пати го прекршиле грчкиот воздушен простор

Valentina