• почетна
  • Вести
  • Свет
  • Вознемирувачко видео: Русинка ги помеша гасот и кочницата и покоси тројца тинејџери
Свет

Вознемирувачко видео: Русинка ги помеша гасот и кочницата и покоси тројца тинејџери

Вознемирувачко видео: Русинка ги помеша гасот и кочницата и покоси тројца тинејџери

Една Русника по грешка притисна гас наместо кочница и така покоси тројца ученици во рускиот град Брониц, а за среќа децата преживеаја.

Сведоците велат дека жената по излегувањето од возилото рекла: „Извинете момчиња!“ Меѓутоа кога видела колкава штета и се направила на автомобилот, почнала да вика/

„О не, мојот автомобил е уништен“, рекла таа.

Момчињата се префрлени во болница, а еден од нив е задржан поради потрес на мозокот.

Related posts

Медиумски реакции на изборите во САД

24news

Убил 49 проститутки и ги продавал во месара

24news

Изгоре патнички автобус во Зимбабве, загинаа над 40 лица

Filip