March 2, 2021 23:17
Балкан

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Грозоморната снимка го покажува моментот кога убиецот ладнокрвно пука во Сара

Безбедносните камери од бензинската пумпа во Врање каде што брутално беше убиена Сара Асановиќ (27) го снимија страшното дело.

На снимката јасно се гледа како убиецот, Марјан Стаменковиќ (47), ѝ покажува нешто на телефонот на жртвата, а потоа станува и пука со пиштол.

Убиецот испука неколку куршуми кон Сара, а потоа и пријде и испука уште два за да ја „докусури“. После тоа, тој избегал.

Исто така, на снимката се гледа дека мажот што седи на масата спроти Стаменовиќ, панично бега во моментот на убиството.

Полицијата трагаше по него два дена, а го лоцираше во семејната куќа на неговите родители и го опколи, тој преговараше со нив, побара чаша вода, а потоа изврши самоубиство.

Стаменковиќ веќе има едно брутално убиство на жена зад себе, за кое беше во затвор, пренесоа српските медиуми.

Видетото погледнете го на Слободен Печат.мк

Watch The Promised Neverland Episode 8 (https://animedao.nl/m/Wyxw/ep-8) at website https://animedao.nl. See more fairy tail animedao

Watch Re:ZERO -Starting Life in Another World- Season 2 Episode 8 at website https://funimationfree.com. See more funimation monthly cost