September 25, 2021 02:07
Македонија

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ спротивно на Изборниот законик ја почна кампањата предвреме, свесни дека ќе изгубат прават криминал

СДСМ спротивно на Изборниот законик ја почнува кампањата предвреме, свесни дека ќе изгубат прават криминал.

Во прилог испраќаме фотографии од пропаганден материјал кој СДСМ го распрскува во општина Центар.

ВМРО-ДПМНЕ ќе ја извести канцеларијата на ОБСЕ во Македонија за злоупотребите на власта и предвреме почеток на изборната кампања.

Ова е нервоза и паника поради страв од поразот кој им престои.

Ништо нема да го спаси СДСМ од пораз, залудни се сите обиди и кршења на закони, само заглавуваат луѓе во криминал кои утре ќе треба да одговараат.

WCOStream: Tamako Market (Dub) anime episode 12 online free at https://wcostream.cc wcostream close enough

4Anime: Sengoku BASARA: End of Judgement anime episode 12 online free at https://4anime.biz persona 4 the animation funimation

ANIMEFLIX: Mahou Sensei Negima! Movie: Anime Final anime episode Full online free at https://animeflix.nl animeflix anime

AnimeFreak: Angolmois: Record of Mongol Invasion anime episode 12 online free at https://animefreak.ws my hero academia animefreak

Os mbed: https://os.mbed.com/users/kissanimemx/

Mobypicture: http://www.mobypicture.com/user/gogoanimebe