Македонија

ВМРО-ДПМНЕ до толку е уплашено од Ковачески, им остана уште за земјотресот да го обвинуваат

Очигледно огромен е стравот кај ВМРО-ДПМНЕ од претседателот на СДСМ, Димитар Ковачевски. Затоа од белиот дворец секојдневно пласираат неосновани напади и обвинувања.
ВМРО-ДПМНЕ е до толку исплашено од претседателот Ковачевски што остана да го обвинуваат уште за земјотресот и за временската прогноза.
Ништо не се менува во партијата предводена од Христијан Мицкоски, ВМРО-ДПМНЕ продолжува со своето неодговорно, деструктивно однесување.

 

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

english anime My Hero Academia Season 3 (Dub)

sites to watch anime ANIMEFLIX Naruto

Black Clover (Dub) Episode 161

How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom Episode 8

watch subbed anime ANIMEFLIX The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

tải go88