January 16, 2022 20:25
Македонија

Владата ќе ја одржи 120-та седница

Владата на Република Северна Македонија, денеска, 23.11.2021 година (вторник) ќе ја одржи 120-та редовна седница со која ќе претседава првиот заменик-претседател на Владата и министер за политички систем и односи меѓу заедниците Артан Груби.

За заклучоците и одлуките од денешната редовна Владина седница, којашто е предвидено да започне во 12:00 часот, јавноста ќе биде информирана со соопштение, веднаш по нејзиното завршување.

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

online anime Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

4Anime Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 10

4anime 4Anime Bleach (Dub)

4Anime My Hero Academia Season 3 (Dub)

4 anime biz 4Anime The Daily Life of the Immortal King [Chinese Dub]