November 28, 2021 07:18
Магазин

Викторија Бекам нема да настапува со „Спајс грлс“

Викторија Бекам ја отфрли можноста повторно да настапи со женскиот поп бенд „Спајс грлс“.

47-годишната sвезда не им се придружи на Гери, Ема, Мел и Мелани кога се вратија заедно за серија настапи во 2019 година и инсистира на тоа дека не планира да се појави на сцена ако повторно имаат турнеја во иднина, бидејќи „со своите потфати во светот на модата и убавината таа на своите фанови веќе им го дава она што навистина го сакаат“.

Говорејќи за „Добро утро, Америка“, таа рече: „Фановите отсекогаш беа одлични и тоа беше прекрасно патување, но што се однесува до мене, сега се фокусирав на модата и убавината. Тоа е мојата страст.“

Модната дизајнерка истакна дека ужива со својот сопруг Дејвид и дека е многу среќна во бракот.

Запрашана за совет за успешна врска што би им го пренела на нивните четири деца, таа рече: „Многу се забавуваме. Се поддржуваме еден со друг во сè што правиме, но се работи за забава и уживање во друштво на таа личност. Јас навистина сакам да бидам со него.“

KissAnime: New Fist of the North Star anime episode 3 online free at https://kissanime.mx kissanime page 1

AnimeDao: You and Me. anime episode 13 online free at https://animedao.nl haikyuu animedao

Watch anime online for free at TwistMoe online anime

AnimeTV: Kurozuka anime episode 12 online free at https://animetv.cc https anime tv

GoGoAnime: The Little Norse Prince anime episode Full online free at https://gogoanime.be gogoanime attack on titan