October 16, 2021 11:49
Магазин

Викторија Бекам во ТВ-интервју ги изненади гледачите со својот изглед

Поранешната „спајсица“ го привлече вниманието со настапот во емисијата „Добро утро Америка“, но не со она што го кажа, туку со својот изглед.

Викторија Бекам (47), очигледно претерала со користење филери за усни и нејзиното лице изгледа непрепознатливо, пишуваат таблоидите.

„Изгледа како да има алергиска реакција“, „Што си направила со усните“, „Што ти се случило со лицето?“… беа некои од многуте негативни коментари на социјалните мрежи.

А таблоидите беа многу поостри во нивните коментари, објавувајќи нејзини фотографии од блиско минато. „Викторија Бекам шокираше многу гледачи со настапот во Good Morning America, но не со нејзините изјави – туку со нејзиниот изглед.“

Во емисијата, модната дизајнерка говореше за совети за убавина, за „Спајс грлс“ и за нејзиното семејство, но многумина не можеа да го тргнат погледот од нејзиното лице. Викторија очигледно го зголемила волуменот на усните, но се чини дека навистина претерала со филери.

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

AnimeFLV: GIBIATE anime episode 12 online free at https://animeflv.uk watch animes

Website https://twistmoe.net: Watch ARP Backstage Pass Episode 6.5 twistmoe Episode Full dubbed anime

WCOStream: Miko no Tsutome! anime episode 2 online free at https://wcostream.cc wcostream harley quinn

4Anime Watch english anime Online in HD for FREE