October 26, 2021 19:13
Магазин

(Видео) Ѓоковиќ и Додиќ „главни ѕвезди“ на свадбата кај Мајдов

Српскиот џудист, поранешен светски првак, Немања Мајдов, кој е роден во Источно Сараево денеска заплива во брачните води. На семејната веселба во Сараево младоженецот сепак останал во втор план бидејќи на свадбата „главни ѕвезди“ биле најдобриот светски тенисер, неприкосновениот лидер на АТП-листата без конкуренција Новак Ѓоковиќ и членот на претседателството на БиХ Милорад Додик.

Ѓоковиќ кој денеска ги посети „Босанските пирамиди“ се појави и на свадбата на Мајдов.Младоцженецот заедно со Ѓоковиќ и Додик во добро расположение заедно испеаа две песми, „Романија“ од Халид Бешлиќ и „Пукни зоро“ од Магнифико.

AnimeFLV: Monthly Girls' Nozaki-kun anime episode 12 online free at https://animeflv.uk devilman crybaby animeflv

Website https://twistmoe.net: Watch Maken Liner 0011 Henshin Seyo! twistmoe Episode Full dubbed anime

AnimeFreak Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Psychic Squad Episode 51

Cycling74: https://cycling74.com/author/60dbc6bfa87778412f9b0c2f

Forums prosportsdaily: https://forums.prosportsdaily.com/member.php?1017257-animefreakws